تاریخ ارسال : ۹۷/۰۵/۲۶بازدیدها: 166

SXTsq Lite5 رادیو وایرلس میکروتیک فرکانس ۵ گیگاهرتز , ساختار رادیو دو قطبی , توان آنتن ۱۶dBi , پورت اترنت ۱ عدد ۱۰/۱۰۰ , سطح دسترسی L3

RBSXTsq5nD با نام تجاری SXTsq Lite5  یک دستگاه رادیو بیسیم بی نظیر و جمع و جور با ابعاد کوچک میباشد که برای کار در محیط های بیرونی طراحی و تولید شده است , این دستگاه از ساختار یکپارچه رادیو و آنتن تشکیل شده است و قدرت گیرندگی آنتن این رادیو ۱۶dBi با ساختار DUAL با پشتیبانی از تکنولوژی MIMO 2×2 میباشد , همانطور که از نام این رادیو پیداست این محصول از خانواده سری SXT کمپانی میکروتیک مدل SXT lite5 میباشد . این دستگاه تمامی قابلیت های مدل قبلی را حفظ میکند . با این حال طراحی آنتن بهبود بسیار مناسبی یافته است و اندازه فیزیکی محصول نیز به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و دو برابر نازک تر از مدل قبلی شده است .

این رادیو برای کار در فرکانس ۵GHz (باند ۵۱۵۰-۵۸۷۵ مگاهرتز) و استاندارد بیسیم ۸۰۲٫۱۱a/n آماده شده است . با توجه به سطح دسترسی L3 از این رادیو میتوانید در ارتباط های PTP (نقطه به نقطه) در فواصل ۱۲ کیلومتر در شرایط ایده آل و یا به عنوان CPE ( تجهیزات سمت کاربر در ارتباط های یک نقطه به چند نقطه) بهره گیری نمائید .


یک دیدگاه برای “آنتن گیرنده Sxtsq Lite 5”

  • وبسایت‌تون قالب خیلی ساده ، جالب و همینطور تاثیرگزار هستش،
    خودتون درست کردید؟ میتونید راهنمایی کنید چجوری میتونم یه همچین قالبی درست بکنم؟

ارسال دیدگاه