تاریخ ارسال : ۹۷/۰۶/۱۱بازدیدها: 101

hAP Lite اکسس پوینت روتر بیسیم , فرکانس ۲٫۴ گیگاهرتز , ساختار روتر دو قطبی , توان آنتن ۱٫۵dBi داخلی , ۴ پورت اترنت ,سطح دسترسی L4

hAP Lite یک روتر اکسس پوینت بیسیم میباشد که برای کار در محیط داخلی  طراحی و تولید شده است , hAP یکی از مقرون به صرفه ترین روتر اکسس پوینت های موجود در بازار میباشد که کمپانی میکروتیک آن را به بازار عرضه کرده است , از این اکسس پوینت میتوانید برای پوشش Wifi در خانه یا محل کار خود مورد استفاده قرار دهید , این دستگاه از آنتن داخلی با توان ۱٫۵dBi از نوع ( امنی ) و ۴ پورت اترنت ۱۰/۱۰۰ بهره میبرد . اﯾﻦ دﺳــﺘﮕﺎه از WPS ﭘﺸــﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﻣﯿﮑﻨﺪ و ﭘﺸــﺘﯿﺒﺎﻧﯽ از WPS ﺑﺮای راﺣﺘﯽ ﺗﺎﯾﭗ ﮐﺮدن ﯾﮏ رﻣﺰ ﻋﺒﻮر ﭘﯿﭽﯿﺪه ﺑﺮای ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮاﻫﺪ ﯾﮏ دﺳﺘﺮﺳﯽ ﺑﺪون ﺳﯿﻢ ﺑﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻧﯿﺴﺖ و ﻣﯿﺘﻮاﻧﯿﺪ ﺑﺎ ﻓﺸﺎر ﯾﮏ دﮐﻤﻪ ﻣد cAP را عوض نمائید و به cAPsMANکه قبلا تعریف کرده ائید ملحق شوید .

دستگاه hAP lite  تمام امکانات یک Router از قبیل  features, bandwidth shaping, firewall, user access control را نیز در اختیار دارد , سطح دسترسی این رادیو L4 در نظر گرفته شده است . به یاد داشته باشید با توجه به داخلی بودن آنتن در این روتر  امکان افزایش توان آنتن از  ۱٫۵dBi به بالاتر وجود نخواهد داشت . در محصولات میکروتیک ۲ کالا با نام یکسان hAP Lite وجود دارد که یکی بصورت رومیزی و دیگری بصورت ایستاده یا پایه دار میباشد , تفاوت دیگر در این دو محصول با نام یکسان تفاوت جزئی در مدل پردازنده دستگاه میباشد , به غیر از موارد ذکر شده این ۲ محصول هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند .

در این روتر قابلیت راه اندازی سرویس hotspot وجود ندارد و در صورتی که شما احتیاج به راه اندازی این سرویس را دارید میتوانید محصولی دیگر را انتخاب نمائید . در جعبه ی این محصول اداپتور ۵ ولت برای روشن نمودن دستگاه موجود میباشد .


ارسال دیدگاه