تاریخ ارسال : ۹۷/۰۶/۱۲بازدیدها: 144

Nano Station M5 رادیو وایرلس یوبیکیوتی فرکانس ۵ گیگاهرتز , توان آنتن ۱۶dBi  , ساختار آنتن دو قطبی , استاندارد بیسیم ۸۰۲٫۱۱a/n

Nano Station M5  با نام تجاری NSM5 یک دستگاه رادیو بیسیم کار آمد با هزینه مقرون به صرفه میباشد که برای کار در محیط های بیرونی به عنوان سرویس گیرنده و سرویس دهنده طراحی و تولید شده است . این محصول از ساختار یکپارچه آنتن و رادیو تشکیل شده است و یک دستگاه بیسیم جمع و جور و سبک با توان آنتن ۱۶dbi از نوع فلت با زاویه تابش ۱۸ درجه در حالت عمودی و ۵۵ درجه در حالت افقی میباشد. Nano M5 برای کار در فرکانس ۵GHz (باند ۵۷۴۵-۵۸۲۵ مگاهرتز ) و استاندارد بیسیم ۸۰۲٫۱۱a/n آماده شده است و لازم به ذکر است نرم افزار این دستگاه دارای هیچ لایسنس و سطح دسترسی نمیباشد و از این رو میتوانید با خیال اسوده از این رادیو به عنوان AP بخش مرکزی شبکه به عنوان پخش کننده در ارتباط های PTMP بهره گیری نمائید . همچنین در صورت نیاز از این رادیو میتوانید در ارتباط های PTP (نقطه به نقطه) تا ۱۰ کیلومتر و یا عنوان CPE (تجهیزات سمت کاربر در ارتباط های یک نقطه به چند نقطه استفاده نمائید) .

رادیو نانو استیشن M5 همچنین از لحاظ سخت افزاری شامل دو پورت اترنت از نوع  ۱۰/۱۰۰ , پردازنده ۱۸۰ مگاهرتز , مقدار ذخیره گاه حافظه ۱۶ مگابایت و کارت وایرلس داخلی با توان ۲۶dBm با ساختار دو قطبی میباشد . از دیگر خصوصیات برجسته در این رادیو میتوان به قابلیت کار در کانال های ۴۰/۲۰/۱۰/۵ مگاهرتز , حداکثر قدرت مصرف ۵W , ابعاد ۲۶٫۴x8x3 cm , وزن ۰٫۴kg , منبع تغذیه از نوع POE 12V 1A , تعبیه ۶ چراغ LED بر روی بدنه محصول که وضعیت پورت اترنت , پاور و کیفیت سیگنال را نمایش میدهد , قابلیت کار در شرایط دمایی ۲۰- تا ۷۰+ درجه سانتیگراد و دارا بودن استاندارد های جهانی FCC , RoHS اشاره نمود .


۲ دیدگاه برای “آنتن گیرنده Nano Station”

ارسال دیدگاه