سرور Monitoring

درباره پروژه

بازدیدها: 108

مانیتورینگ چیست ؟
مانیتورینگ عملی است برای مشاهده وضعیت یک سیستم . برای مثال سرور و یا سایت شما ممکن است در هر لحظه وضعیت‌های متفاوتی داشته باشد. شما با سرویس‌های مانیتورینگ می‌توانید از وضعیت لحظه‌ای سرور و سایت و شبکه  شرکت مطلع شوید و گزارش لحظه‌ای خطاها و عیوب و مشکلات شبکه یا سرور خودتان را ملاحظه کنید و گزارش کامل و دقیقی به صورت جامع در اختیار داشته باشید
تمامی سرورها و وب‌سایت‌ها و سیستم‌های شبکه در شبکه اینترنت یا شبکه‌های داخل نیاز به مانیتورینگ و مانیتور شدن (Monitoring) دارند.
این بدان معناست که هرگاه مشکلی برای وب‌سایت و سرور شما پیش آمد به صورت آنی از طریق سیستم‌های اطلاع‌رسانی با خبر شوید.
وب‌سایت و یا سرور شما دارای کاربران زیادی می‌باشد که با در دسترس نبودن وب‌سایت و قطع شدن سرور یا وب‌سایت لطمه فراوانی به اعتبار آن‌ها وارد می‌گردد و این موضوع موجب ناراحتی کاربران می‌گردد.
به طور معمول در هر زمان که مشکلی برای سرور و یا وب‌سایت شما پیش آید زمانی سپری خواهد شد که شما متوجه مشکل وب‌سایت و یا سرور خودتان شوید و این اطلاع رسانی با تاخیر بسیار زیادی انجام می‌شود اما از طریق سرویس‌های مانیتورینگ سرور پینگ به سادگی پس از ۱ دقیقه از طریق ایمیل وپیامک و سیستم‌های اطلاع رسانی دیگر از مشکل خودتان با خبر خواهید شد.

گروه ارتباطات فــرانــت با تخصص در این زمینه توانسته سرویس مانیتورینگ بسیار کارآمد و مفیدی را در شبکه خود راه اندازی کند و گزارش لحظه ای از تمامی دستگاه ها در دست داشته باشد و این امر باعث شده در کوتاه ترین زمان به رفع مشکل بپردازیم.

نمایی از مانیتورینگ شرکت در تصاویر گویای پشتیبانی و مدیریت ماست…