درباره ما


تاریخچه ما

شرکت ارتباطات فرانت در سال 1381 ، با بهره گیری از تخصص داخلی، با هدف ارائه خدمات آنلاین و توسعه فعالیت های مبتنی بر فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک تاسیس گردید و به منظور دستیابی به اهداف و ماموریت های پیش رو، این شرکت در کنار راه اندازی سرور های پرقدرت ، اقدام به گسترش شبکه وایرلس خود نموده است . مرکز داده شرکت ارتباطات فرانت به عنوان هسته اصلی زیرساخت سرویس های شرکت و منطبق با جدیدترین استانداردهای جهانی احداث گردیده و از پیشرفته ترین تجهیزات رایانه ای برخوردار می باشد . محصولات وخدمات شرکت ارتباطات فـرانت ، آمیزه ای از تکنولوژی های روز دنیا و تجارب و دانش کارگروه های تخصصی و فوق تخصصی شرکت می باشد که در راستای فراهم نمودن خدمات هرچه بهتر و به منظور مرتفع سازی نیازهای هموطنان عزیزمان، مطابق با جدید ترین استاندارد های جهانی می باشد .

فلسفه

ما به اصولی پایبند هستیم که پر از ارزشهایی است که از طریق کارآفرینی و کمک به هم نوعانمان به وجود آمده است. فرهنگی که سلسله مراتبی نیست و به معنای واقعی، با هم ساختن را می رساند. حرکتی جمعی برای پرورش نوآوری و پیشرفت دانش بشر در کشوری که پر از استعداد، توانایی و سرمایه است ولی دستاوردهای کمی دارد.ما باور داریم که کارآفرینی زبان مشترکی است که تمام انسان ها را در سراسر دنیا به هم وصل میکند . ما به دنبال خلق کسب کاری استثنایی هستیم، سرمایه های ما کسانی هستند که حاضرند تا همه چیز را بدهند تا چشم انداز خود و ارتباطات فـرانـت را محقق سازند. این افراد آماده مقابله با همه چالشهای پیش روی خود هستند تا به موفقیت برسند. آنهایی که از شکست خوردن نمیترسند و میدانند که شکست، کلید موفقیت است. آن ها ماموران تغییر و نوآوری در تمام دنیا هستند و این افرادند که آینده جوامع را شکل می دهند، نه سیاستمداران ! حقیقت وجودی ارتباطات فرانت ، نه یک برنامه است، نه یک فضا برای کار کردن و نه یک شرکت. ارتباطات فرانت یک تفکر است. اینجا جایی است که میتوانیم، ایده ها را توانمند کنیم و به آرزوهایی که داریم برسیم و از طریق افرادی که هم فکرمان هستند حمایت شویم. محرک های ارتباطات فرانت ، نه پول است و نه افتخار، بلکه تشویق کردن و حمایت از هم نوعانمان در مسیر سفرشان …

مأموریت

این شرکت ماموریت دارد تا با ایجاد زیر ساخت های اصلی و متمایز زمینه جذب، استقرار و توسعه صنایع مرتبط با IT و نیاز مند به IT را فراهم ساخته و با توسعه قابلیت های مدیریتی توجه ای ویژه به فناوری های روز و تکیه بر منابع انسانی متخصص و با انگیزه، در بازاریابی، مدیریت و اجرای پروژه های ملی و بین المللی حوزه فاوا و صنایع وابسته به عنوان یک پیمانکار عمومی ایفای نقش نماید. در این رهگذر با توجه به وجود زیر ساخت های برتر فناوری اطلاعات قابلیت سرویس دهی به سازمانها، صنعتگران و مشتریان مرکز داده و ایرانیان را دارا می باشد .
برخی از ویژگی های ما


100%
تعهد کاری

75
تعداد دکل ها

853
طراحی وب سایت

2930
مشترکین آنلاین