راهکارهای شبکهراهکارهای شبکه

کارشناسان شرکت ارتباطات فرانت همواره آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان بر اساس جدیدترین تکنولوژی‌های روز و همینطور بر اساس نیازها و امکانات مشتری در زمینه‌های مختلف شبکه که در اینجا به آن اشاره شده، به مشتریان خود است.

خدمات شبکه شرکت ارتباطات فرانت به منظور رفاه حال مشتریان و ارائه سرویس با کیفیت و سازگاری بیشتر ارائه می‌شود، خدمات این شرکت در زمینه شبکه به سه بخش کلی تقسیم می‎شود:

1- مشاوره و ارائه راهکار شبکه
2- طراحی و پیاده سازی شبکه
3- پشتیبانی شبکه

مشاوره و ارائه راهکار شبکه:

مشاوره و ارائه راهکار یکی از اصلی‌ترین خدمات شرکت ارتباطات فرانت به شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیازمند راهنمایی و مشاوره در حوزه انفورماتیک و شبکه هستند، به شمار می‌آید. کارشناسان این شرکت همواره آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان بر اساس جدیدترین تکنولوژی‌های روز و همینطور بر اساس نیازها و امکانات مشتری در زمینه های مختلف شبکه به مشتریان خود است.

  • خدمات مشاوره شبکه و ارائه راهکار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهت پیشبرد اهداف سازمان ها و شرکت ها
  • ارائه راهکارهای تخصصی و فنی شبکه مطابق با استانداردهای جهانی با توجه به نیازها و امکانات شبکه سازمان ها و شرکت ها
  • ارائه راهکارهای جامع در زمینه امنیت شبکه مطابق با استانداردهای جهانی
  • مشاوره در زمینه راه اندازی سرویس های مورد نیاز شبکه
  • مشاوره در زمینه ارتقاء نرم افزاری و سخت افزاری و همینطور بهبود وضعیت شبکه و حتی مشاوره در زمینه طراحی وب سایت
  • مشاوره در زمینه خرید تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز شبکه سازمان ها و شرکت ها که یکی از موفقیت های شرکت ارتباطات فرانت این است که در دبی یکی از عاملیت های فروش رسمی تجهیزات میکروتیک می باشد.

طراحی و پیاده سازی شبکه:

اصولا تمام طرح هایی که ارائه می شوند، ارزش پیاده سازی ندارند. یکی از معیار های مهم که موجب انتخاب یا رد یک طرح می شود پشتیبانی است،  که آیا در صورت پیاده سازی این طرح وضعیت پشتیبانی به چه صورت خواهد بود و چه مقدار هزینه به دنبال خواهد داشت و آیا در موارد بحرانی امکان پشتیبانی و خطایابی سریع وجود دارد یا خیر ؟ ممکن است طراحی و پیاده سازی اولیه هزینه زیادی را به دنبال داشته باشد، اما طراحی صحیح می تواند موجب کاهش هزینه در نگهداری و همچنین پشتیبانی باشد. برآورد نیاز سازمان با درنظر گرفتن توسعه آتی آن، بعنوان نخستین گام از طراحی ضروری است ، شرکت ارتباطات فرانت در این زمینه از خود هیچ ادعایی ندارد چرا که رضایت مشتریان در طول دوره فعالیت این شرکت نشان دهنده وضعیت پیاده سازی صحیح شبکه و پشتیبانی به موقع این شرکت بوده است که همین امر باعث گسترش شبکه این شرکت شده است.

پشتیبانی شبکه:

همان طور که بنجامین فرانکلین می گوید : ” an ounce of prevention is worth a pound of cure ” (ارزش یک اونس پیشگیری، بیشتر از یک پوند درمان است)

تعمیر و نگهداری منظم شبکه های کامپیوتری ضروری است، همانطور که  سرویس ماهیانه یک خودرو ضرورت دارد و اگر به درستی انجام شود، هزینه مالکیت آن در طول زمان بسیار پایین آمده و بهره وری شما بسیار بالاتر خواهد بود. پشتیبانی شبکه می تواند با دریافت گزارش خرابی سیستم و اختلالات تجهیزات، با روشی پیشگیرانه که شامل نظارت بیست و چهار ساعته در کل ایام هفته، چک کردن منظم سیستم، چک کردن تجهیزات و تعمیر و نگهداری منظم احتمال مشکلات جدی را به حداقل برساند ، ما متوجه شدیم که بسیاری از شرکت های فناوری اطلاعات، دارای پیشنهادات شبیه به هم هستند. مشاوران بازاریابی درباره “نگهداری” یا “نظارت” یا “پیشگیری” صحبت می کنند در حقیقت آن ها درباره ی اصول بدیهی پشتیبانی شبکه سخن می گویند.

اما …

ما درباره رزومه ی شغلی، دانش بروز حوزه ی شبکه، رضایتمندی مشتریان قدیمی، مهندسان متخصص، تجربه ی کاری بالا، ایجاد شبکه ایمن برای مجموعه مدیران آگاه و …صحبت می کنیم. بنابراین ما باید متفاوت باشیم – و ما هستیم.
ما جزء اولین شرکت های ایجاد مانیتورینگ شبکه در ایران بوده ایم که همواره با متکی به تخصص داخلی شرکت توانسته ایم بهترین مانیتورینگ شبکه دنیا را در شرکت خود راه اندازی و مدیریت کنیم.

چرا باید پشتیبان شبکه داشت ؟

شرکت های بزرگ تر معمولا یک بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات اختصاصی دارند که هنگام بوجود آمدن هرگونه مشکل شبکه در دسترس مجموعه می باشند. با این حال کسب و کارهای در حال رشد همیشه قادر به پرداخت هزینه های یک تیم فناوری اطلاعات با دانش شبکه ای کافی نیستند، اما هنوز هم نیاز به پشتیبانی دارند. از این رو ممکن است احساس نکنند که پرداخت هزینه برای پشتیبانی فناوری اطلاعات ضروری است. با این حال، حتی برای کسب و کارهای کوچک با تعداد رایانه های کم، اگر مشکلی کوچکی نیز ایجاد گردد می تواند باعث اختلال زیادی شود.

چرا پشتیبانی شبکه مهم است ؟

شبکه کامپیوتری کسب و کار شما ستون فقرات زیرساخت فناوری اطلاعات  و ارتباطات شما است که اتصال همه دستگاه ها را ممکن می سازد . این ساختار شامل سرورها، رایانه ها، سوئیچ ها، چاپگرها و روترها است هر یک از این دستگاه ها می توانند یک خطا یا مشکل ایجاد کند و کسب و کار حساستان با قطع کامل یا جزئی روبرو شود و بهره وری شما از بین برود. پشتیبانی شبکه ارتباطات فرانت با طراحی شبکه پرسرعت، دسترسی سریع شما را به سرورهای داخلی و نیز محیط اینترنت میسر ساخته و سلامت شبکه ی شما را تضمین می کند.